Connect with us

Политика

В «Голосі» кажуть, що бюджетні пропозиції Кабміну розкритикували всі фракції і групи — Украинские новости


Представники всіх парламентських фракцій і груп виступили з критикою пропозицій уряду щодо стабілізації економічної ситуації в Україні, розглянутих під час спільного засідання з керівництвом ВР і членами Кабміну 26 березня.

Про це журналістам повідомив заступник голови фракції «Голос» Ярослав Железняк за результатами даної зустрічі.

«На нараді розглядалися виключно ті питання, які пропонував винести Кабінет міністрів. Зокрема, це створення стабілізаційного фонду в бюджеті, зміни до Бюджетного кодексу і зміни бюджету. Все фракції і групи виступили з критикою цих змін і прийшли до єдиної думки, що без узгодження з парламентом дані зміни в такому вигляді, як запропонував уряд, прийняті не будуть. зокрема від фракції «Голос» ми підкреслювали, що це нереалістичні показники, друге — що зміни місцевих бюджетів або сік ащеніе певних статей витрат, пов’язаних з освітою, медициною, зараз просто неможливі, і третє — це те, що частина норм взагалі не стосується боротьби з коронавірусів і є «хотєлками» уряду, а не конкретними кроками для боротьби з епідемією «, — зазначив Железняк .

Читайте також: Фракція «ЄС» назвала умову, за якої готова прийти на позачергову Раду

При цьому він також поінформував, що від «Голосу» увійшов до складу антикризового штабу по боротьбі з коронавірусів, який очолить прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«У нього ввійдуть члени всієї фракцій і груп, які напрацюють ці зміни разом з фахівцями і потім винесуть це на розгляд парламенту», — додав депутат.

Як повідомлялося, 25 березня в Україні введено режим надзвичайної ситуації на всій території країни і до 24 квітня продовжено карантин.

Станом на 10:00 26 березня, за даними МОЗ, В Україні 156 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав і виписаний з лікарні.Comments

Новости