Connect with us

Бизнес

в Нафтогазі кажуть про рекордно низькою ціною на газ для населення — Украинские новости


За підсумками 2019 року Україна відправила на експорт 55,6 тисяч тонн меду на суму понад ста мільйонів доларів.

Про це розповів співзасновник пасіки «Медовий Бджоляр» (ТМ «знатних Мед») Валерій Курейко на прес-конференції.

Курейко зазначив, що якщо в період 2006-2010 року експорт був несуттєвий, то вже з 2011 він почав стрімко зростати.

Найуспішнішим роком для експортерів, за словами співзасновника «Медового Бжоляра», став 2017 рік. Тоді на експорт було відправлено 67,8 тисяч тонн меду.

Згідно з його особистими спостереженнями, в країні також зросла кількість експортерів. На даний момент в Україні діють понад 70 компаній проти двох-трьох в 2010.

При цьому, якщо порівняти з іншими країнами, в Україні це число занадто велике. Курейко привів в приклад Аргентини, замикає трійку світових експортерів світу, в якій значиться лише 15 фірм-експортерів.

Загальний обсяг виробництва меду в Україні в 2019 році, за оцінками співзасновника пасіки «Медовий Бджоляр», склав 100-110 тис. Тонн.

Українська курятина під забороною: влада Китаю пішли на вимушені заходи

Говорячи про внутрішній ринок, можна відзначити, що українці споживають трохи менше половини від обсягу всього виробництва. Згідно з підрахунками, на одного громадянина споживається приблизно кілограм меду.

«Якщо в 2019 році було вироблено понад 100 тис. Тонн, а на експорт пішло 55,6 тис. Тонн, то на внутрішньому ринку залишилося близько 50 тис. Тонн», — сказав Курейко.Source link

Comments

Новости