Connect with us

Коррупция

В одеському дитячому будинку стався спалах COVID-19 | СтопКор


В Одесі в дитячому будинку «Перлина» виявлено спалах коронавірусу.

Covid
Фото: CNN

Як передає кореспондент «УНІАН», про це журналістам повідомила директор департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

За її словами, після того, як захворів один із співробітників «Перлини», в установі провели обстеження всіх дітей та працівників. В цілому зроблено близько 70 тестів.

«Встановлено, що носіями вірусу є 15 дітей і двоє дорослих. Усі почуваються задовільно і симптомів респіраторного захворювання не мають», — сказала Буйневич.

Проте, за її словами, сьогодні прийнято рішення про ізоляцію тих, у кого виявлено коронавірус. Крім того, уся установа переходить в режим обсервації — працюватиме в закритому режимі. За словами керівника департаменту, дітей та дорослих забезпечать усім необхідним — насамперед медичним обстеженням, а також продуктами харчування, засобами гігієни тощо.

Як повідомили в мерії міста, за інформацією Одеського обласного лабораторного центру МОЗ України, станом на ранок 16 липня в Одеській області лабораторно підтверджено 2378 випадків COVID-19. З них 591 осіб — жителі Одеси.

За останню добу в регіоні зареєстровано 63 нових випадки захворювання, з них 30 — в одеситів, 33 — у жителів районів області.

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = «https://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&appId=475739962595717&version=v2.3»;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Источник

Comments

Новости