Connect with us

Новости региона

В Олевськ через Суперечка чоловік порізав ножем опонента


В Олевськ через Суперечка чоловік порізав ножем опонента

20 січня между двома відпочівальнікамі нічного закладу в Олевськ виник Конфлікт, у ході которого один з них получил ножові поранених.

Чоловіки спочатку разом відпочівалі у кафе, во время чого вживатися алкоголь. Однако на якомусь з етапів їх розмова перейшла у Суперечка, а Згідно и у Відкритий Конфлікт.

Для з'ясування СТОСУНКІВ обидвоє Вийшла на вулицю, де один з них, 28-річний молодик, застосувались до опонента ножа. 34-річного травмованого доставили до реанімаційного відділення місцевої лікарні для Надання невідкладної медичної допомоги.

ПОВІДОМЛЕННЯ про це надійшло до полиции около Другої ночі. На місці події правоохоронці застали лишь ПРАЦІВНИКІВ закладу, Які в загально рісах розповілі про обставинні події. Так, з'ясувалось, что после розбірок молодший з чоловіків відразу поїхав геть.

Его особу поліцейські ВСТАНОВИВ та розшукано Чоловіка вже цього ж дня.

Йому Було оголошено про підозру у вчіненні правопорушення, передбачення Частина 1 статті 121 (Умисне тяжке тілесне пошкодженню) Крімінального кодексу України. Санкцією предусмотрена наказание у виде позбавлення Волі на срок від 5 до 8 років. Вірішується питання относительно избрания запобіжного заходу.

Источник

Comments

Новости