Connect with us

Коррупция

В Покровський поліцейські розслідують факт Отруєння 11-річного хлопчика | СтопКор


Встановлен, что школяр купивши кілька пляшок слабоалкогольного напою, віпів его вдома и Втрата свідомість. Медики Надал хлопцю необхідну допомогу. Поліцейські провели профілактічну бесіду з батьками неповнолітнього та прітягнулі до відповідальності продавця магазину.

До чергової части Покровського відділу полиции надійшло ПОВІДОМЛЕННЯ з педіатрічного відділення місцевої лікарні про ті, что до відділення доставлено 11-річного хлопчика з алкогольним отруєнням. Правоохоронці ВСТАНОВИВ, что на кішенькові гроші, залішені батьками, Потерпілий купивши в одній з продуктових Крамниця кілька пляшок слабоалкогольного напою и віпів его. Коли батько вернулся домой около 11.00, побачив свого сина без свідомості та віклікав швидку. В такому стані дитину Було госпіталізовано до лікарні м.Покровськ та после Надання необхідної допомоги — Відправлено додому.

Із батьками хлопця інспектори ювенальної превенції полиции провели профілактічну бесіду та склалось адміністративний протокол за ст. 184. (Невиконання батьками або особами, что їх замінюють, обов'язків относительно виховання дітей) Кодексу України про Адміністративні правопорушення.

Поліцейські пояснили хлопчику про шкідлівість алкоголю для організму дитини та до якіх НАСЛІДКІВ может привести его вживання.

Такоже правоохоронці поспілкувалісь Із власником продуктової крамниці, продавець якої продавши алкогольні напої неповнолітньому. Так, Було склад адмінпротокол відповідно до ст.156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоїти та тютюново виробами) Кодексу України про Адміністративні правопорушення.

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)(0);
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = «http://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&appId=475739962595717&version=v2.3»;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Источник

Comments

Новости