Connect with us

Политика

в Раді заявили про гендерну «печерному відступі» у владі — Украинские новости


Заступник Голови Верховної Ради Олена Кондратюк зазначає, що в Україні існує відступ від партнерства і гідного представництва чоловіків і жінок у владі.

Таку думку віце-спікер висловила під час виступу з трибуни ВР в середу, 1 липня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Коли ми створювали МФО» Рівні можливості «, ми сподівалися, що рівність і толерантність змінять ставлення до українських жінок в політиці. На превеликий жаль, ми спостерігаємо печерне відступ від партнерства і гідного представництва чоловіків і жінок у владі. В нинішньому уряді жінок мало. жодна жінка не очолює обласну адміністрацію. Незабаром ми побачимо, чи готове монобольшінство підтримати і адвокатувати таке справедливе рішення про 40% жінок в місцевих і національних виборах «, — заявила Кондратюк.

Заступник Голови ВР зазначила, що терпимість до сексизму є неприйнятною в розвиненому суспільстві.

Читайте також: уроки корабельної сосни. Чи будемо мати покарання за сказане і подумане

«Це не наближає Україну до ЄС, а навпаки, віддаляє нас від європейської цивілізації», — зазначила Кондратюк.

Вона також звернула увагу на «хвилю неповаги, дискримінації, приниження, сексизму, мови ненависті, які ми спостерігаємо останнім часом».

«Я думаю, люди, які обрали рік тому нову владу, очікували зовсім іншого. Вони розраховували на реальні зміни в нашій країні. Це не тільки зміни в економічній або соціальній сфері, але і в ментальності, політичної і правової культури тих, хто представляє владу і приймає рішення. Люди хотіли бачити у владних кабінетах не тільки нові обличчя, але і таку ж якість політики, заснованої на загальнолюдських цінностях, повазі прав людини і особистої гідності кожного громадянина «, — підкреслила Кондратюк.

Віце-спікер додала, що люди очікують поваги — до інститутів, опонентам, а також «поваги до жінок, поваги до слабших, до молодших, до старших, до досвідчених, до бідних». І це повага, на її думку, має стати основою нової культури — культури об’єднання суспільства.

Вона також звернулася до всіх народних депутатів і керівництва парламенту: «Я не хочу розглядати тут конкретні ситуації, кого тут повчати. ​​Давайте робити все від нас залежне, щоб не перетворювати Верховну Раду Україна на табло з безліччю скандальних історій, як зараз модно називати, «зашкваров». І, в принципі, нам всім потрібно залишатися просто людьми «.

Кондратюк додала, що якщо хтось зробив помилку, образив колегу, громадян, треба мати сміливість вибачитися або навіть піти у відставку.

Як повідомлялося, в Мережі було опубліковано відео з керівниками фракції «Слуга народу» Олександром Корнієнком і Давидом Арахамія, на якому перед початком прес-конференції в Миколаєві Корнієнко, думаючи, що мікрофони журналістів вимкнені назвав миколаївського політика Тетяну Домбровську «робочої бабою», а депутата від «Слуги народу» Ірину Аллахвердиева «взагалі красунею», а також порівняв її з «корабельної сосною». Пізніше Корнієнко вибачився перед обома жінками.

Comments

Новости