Connect with us

Наука

В Україні оголосили старт конкурсу ІТ-проектів HackCorona — Украинские новости


Міністерство цифровий трансформації оголошує старт національного конкурсу ІТ-проектів HackCorona in Ukraine.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

«Міністерство цифровий трансформації запускає національний конкурс IT-проектів і ідей, які полегшують життя громадян і бізнесу під час пандемії коронавируса», — йдеться в повідомленні.

Учасники можуть представити проекти за такими напрямками:

— Протидія коронавірус. Електронні сервіси, спрямовані на протидію поширенню епідемії COVID-19;

— Е-послуги для громадян. Соціальні, освітні, адміністративні та інші публічні послуги, які особливо актуальні під час карантину;

— Соціальне підприємництво. Інноваційні ідеї для розвитку цифрового соціального підприємництва в умовах карантину, які можуть бути реалізовані шляхом дистанційного залучення громадян;

— Взаємодопомога. сервіси, Спрямовані на підтримку та забезпечення життєдіяльності найбільш вразливих груп населення в умовах карантину.

«Сьогодні колективний розум потрібен нам, як ніколи. У такий непростий час важливо об’єднати зусилля і зробити все, щоб побороти епідемію. Країні потрібні нові ідеї і IT-рішення, як це ефективно реалізувати», — цитує міністра цифровий трансформації Михайла Федорова прес-служба відомства.

Як зазначається, це можуть бути як абсолютно нові продукти, так і вдосконалені наявні рішення.

Читайте також: В Україні запускають інкубатор антикризових проектів

Кращі ідеї отримають фінансування на реалізацію. Загальний призовий фонд для переможців становить 4 млн грн. Також на переможців чекає менторська підтримка при реалізації проекту.

Заявки приймаються до 6 квітня, а вже 9 квітня члени журі оберуть переможців.

Деталі участі в конкурсі — за посиланням.

Як повідомляв Укрінформ, станом на 10 годину 1 квітня в Україні зареєстровано 669 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Всього зафіксовано 17 летальних випадків, 10 осіб одужали.

Comments

Новости