Connect with us

Коррупция

В Україні у вівторок хмарно з проясненнями, туман и до 3 градусів тепла — Украинские новости


Депутати Львівської обласної ради вімагають відставкі Кабінету міністрів на чолі з Олексієм Гончаруком через запровадження Сайти Вся землі та заявляють про загроза національній безпеці.

Сообщает портал АНТІКОР з посилання на агентство ЗМІ.

За відповідне Звернення до керівніцтва держави на Сесії 19 листопада проголосувало 54 депутати.

«Статус української землі звелено до уровня Звичайно товару, Який может купити КОЖЕН, хто заплатити більші гроші. Це загроза національній безпеці, и створюють Цю загроза найвіщі посадові особи держави. Ми розцінюємо Такі Дії як Дії, що містять ознака державної зради », — йдет у зверненні.

Депутати заклікають нардепів пріпініті Розгляд законопроєкту про Відкриття Сайти Вся землі до вінесення цього питання на Всеукраїнський референдум. У разі РОЗГЛЯДУ проєкту у іншому чітанні попереджують про Готовність провести Позачергове сесію в Києві та коордінуваті Акції протесту.

Депутати такоже вімагають продовжіті до 1 січня 2025 року мораторій на продаж земель и розпочаті Широке публічне Обговорення относительно Впровадження Сайти Вся землі СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО призначення.

Ранее через Відкриття Сайти Вся землі недовіру Кабміну вислови депутати Тернопільської обласної ради. За відповідне Звернення до президента Володимира Зеленського, Верховної Ради та Кабміну проголосувало 36 депутатов з 51.

Депутати вімагають відставкі правительства и закликали жителей области после Ухвалення закону про порядок відклікання народних депутатов розпочаті процедуру відклікання нардепів від Тернопільщини, Які підтрімалі проєкт про ринок землі у Першому чітанні.

. [TagsToTranslate] à à

Источник — АнтикорComments

Новости