Connect with us

Наука

В Україні запускають мобільний додаток для контролю над дотриманням карантину — Украинские новости


Наступного тижня Міністерство цифровий трансформації України запустить мобільний додаток для контролю за дотриманням карантину.

Про це віце-прем’єр-міністр цифровий трансформації Михайло Федоров повідомив в своєму Telegram-каналі.

«На наступному тижні ми запустимо мобільний додаток для контролю за дотриманням карантину або самоізоляції. Відразу заспокою — ніякого« великого брата »або стеження за громадянами. Обов’язковий контроль для хворих і добровільний для самоізолювався шляхом зняття в випадковий період часу геолокації і FaceID. Інакше епідемія не зупинити «, — повідомив Федоров.

Він додав, що також додаток буде надавати можливість замовляти хворим продукти і ліки онлайн, повідомляти про стан здоров’я та ін. До того ж, уточнив він, наступним кроком стане введення в «Дії» можливості моніторингу можливого контакту з хворим. Ідея полягає в застосуванні широкої мережі qr-кодів в магазинах, таксі і т. П. Якщо людина починає добровільно сканувати коди, то в Мінціфре зможуть його попереджати про можливий контакт з хворим.

Читайте також: Київстар і lifecell зняли плату за дзвінки на «гарячі лінії» по коронавірус

Також Мінціфри запустить онлайн-челендж #HackCorona in Ukraine — національний конкурс проектів / ідей від громадян, спрямованих на боротьбу з епідемією і підтримкою українців у цей непростий час. Кращі ідеї отримають фінансування на реалізацію. У журі челенджу увійдуть топ-українські новатори і представники міжнародних донорів, додав Федоров.

Віце-прем’єр-міністр уточнив, що запустять і онлайн-платформу безкоштовних послуг бізнесу. Сьогодні більшість соціально відповідального бізнесу пропонують багато безкоштовних послуг для громадян на період карантину, І в Мінціфре планують зібрати усі послуги на одній платформі.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет міністрів в середу, 25 березня, ввів стан надзвичайної ситуації по всій Україні з метою запобігання поширенню Covid-19 — 30 днів.

Comments

Новости