Connect with us

Бизнес

В Україні зріс середній розмір лікарняних — Украинские новости


Середній розмір виплат за лікарняними в Україні в лютому 2020 року склав 315 грн за кожен день лікування, що на 19,1% більше, ніж в лютому минулого року.

Про це повідомила прес-служба Фонду соціального страхування України.

«За підсумками лютого 2020 року середній розмір допомоги з тимчасової втрати працездатності від Фонду соціального страхування України склав 315 грн за кожен день лікування. Це на 19,1% більше, ніж в лютому 2019 року», — йдеться в повідомленні.

У всіх областях України стартувала посівна кампанія

Всього за заявами-розрахунками, отриманими від роботодавців в лютому, Фонд профінансував понад 2,9 млн днів перебування на лікарняних на суму 915,9 млн грн. Виплати отримали 266,5 тис. Застрахованих осіб.

Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів України від 25 березня 2020 року ввів режим надзвичайної ситуації на всій території країни і продовжив карантин до 24 квітня.

Станом на 10:00 26 березня в Україні було 156 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав і виписаний з лікарні.

Електронні паспорти в додатку «Дія»: Мінціфри початок тестування

У період карантину діє особливий порядок видачі лікарняних.

За інформацією Мін’юсту, якщо тимчасова непрацездатність застрахованої особи викликана карантином, фінансова допомога за рахунок Фонду соціального страхування надається з першого дня і за весь час відсутності на роботі з цієї причини.

Допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок перебування в установах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під контролем у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавирусной хвороби, виплачується ФССУ застрахованим особам, починаючи з шостого дня непрацездатності за весь період до повного одужання.

Нагадаємо:Source link

Comments

Новости