Connect with us

Бизнес

В українських ПСГ знаходиться майже 16 мільярдів кубів газу


Новини Бізнесу:У ПСГ України на 80% більше природного газу, ніж за аналогічний період 2019 року.

на 31 березня 2020 року в українських підземних сховищах газу (ПСГ) України зберігалося 15,9 млрд кубометрів газу. Це один з найвищих за 10 років показників на кінець березня.

Про це повідомляє прес-служба АТ "Укртрансгаз", Яке є оператором українських газосховищ.

"На 31 березня в українських ПСГ зберігається 15,9 млрд кубометрів природного газу. Це один з найвищих показників наповненості українських сховищ газу на кінець березня за останні 10 років. Так, рік тому, за станом на 31 березня 2019 року, в ПСГ України зберігалося на 80% менше природного газу — 8,8 млрд кубометрів ", — розповіли в Укртрансгазі.

Зниження цін на бензин в Україні: Експерт дав прогноз

При цьому 1,6 млрд кубометрів газу зараз знаходиться в режимі "митний склад" (1 095 днів без обкладання митними платежами). Послугою "митний склад" зараз активно користуються трейдери як з України, так і з інших європейських країн і США.

Нинішній високий рівень наповнення ПСГ зумовлений низкою факторів, зокрема, високим рівнем накопичення газу в сховищах і низьким відбором через теплу зиму.

Засідання ОПЕК + перенесли на 9 квітня

Укртрансгаз також нагадав, що сезон закачування в 2020 році розпочато раніше, ніж в минулому році: в цьому році — в березні, а в минулому році — в квітні.

ИсточникSource link

Comments

Новости