Connect with us

Коррупция

В Уряді около 60% персоналу перейшлі на віддаленій режим роботи, — министр Кабміну


Ляшко показав, як карантин відбився на захворюваності на грип
Ляшко показав, як карантин відбився на захворюваності на грип

Заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко опублікував в Facebook графік, на якому показана динаміка захворюваності на грип та грипоподібні захворювання до і під час карантину.

«Жовтий фон — період, коли було оголошено загальнонаціональну карантин. Як ви бачите, динаміка захворюваності (синя лінія, стовпчики — летальні випадки) різко впала. Результати оцінювати пізніше, але вже зараз бачимо, що карантинними заходами ми реально впливаємо і на поширення коронавирусной хвороби », — написав він.

В Уряді около 60% персоналу перейшлі на віддаленій режим роботи, — министр Кабміну

За словами Ляшка, в Україні не така стрімка динаміка, як у інших країн, які ввели обмежувальні протиепідемічні заходи тільки після спалаху коронавируса.

«Але ми повинні пам’ятати, що спалах в Європі почалася на місяць раніше. Відповідно ми не можемо дозволити собі розслабитися », — зазначив головний санлікар.

Читайте також: Держпраці роз’яснив, що передбачає дистанційний режим роботи під час карантину

Також, додав Ляшко, сьогодні Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що для країн Європи ще не час послаблювати обмежувальні заходи, введені для боротьби з COVID-19.

ИсточникComments

Новости