Connect with us

Коррупция

Верховний суд залиша у сілі вирок про довічне ув’язнення чоловіку, Котре забивши свого приятеля та вініс его майно з квартири


До суду скеровано обвінувальній акт відносно старшого інспектора з контролю за обігом оружия у сфері дозвільної системи сектору превенції Дружківського відділення полиции Головного управління Нацполіції в ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ. Правоохоронець обвінувачується у прівласненні чужого майна Шляхом зловжівання службових становищем та у внесенні до офіційніх документів завідомо неправдивих відомостей и відачі завідомо неправдивих офіційніх документів (ч. 2 та ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 Крімінального кодексу України).

Досудове Розслідування у крімінальному провадженні здійснювалі слідчі теріторіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у городе Краматорську.

Слідством встановлен, что 21 червня 2018 року поліцейський прийнять від мешканців Донецької області две гладкоствольні рушніці, калібром 16 мм та 12 мм, Які смороду добровільно здали у зв’язку Із закінченням рядок Дії дозволів на право зберігання и носіння оружия та небажаним їх продовжуваті.

Правоохоронець не оформив відповідні документи та не помістив зброю до металевої шафи у черговій части відділення полиции, а прівласнів зброю та розпорядівся нею на власний розсуд.

Намагаючися Приховати злочин, поліцейський видав громадянам завідомо неправдіві офіційні документи, Які начебто підтверджувалі Прийняття оружия.

Процесуальне керівництво Опис досудового розслідуванням у крімінальному провадженні здійснювала прокуратура Донецької області. Оперативний супровід — Донецьке управління ДВБ Нацполіції.

У разі доведення вини, обвинуваченого грозит обмеження Волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення Волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обійматі певні посади чи займатіся Певної діяльністю на строк до 3 років.

ИсточникComments

Новости