Connect with us

Коррупция

Вігадування адмінправопорушень для покращення показніків — ДБР повідоміло про підозру дільнічному


Головному фігуранту звертаючись Запобіжний Захід у виде нічного домашнього Арешт, а его подільника суд відпустів під особисте зобов’язання. За Вчинення предусмотрена до 12-ти років позбавлення Волі з конфіскацією майна та з позбавленням права обійматі певні посади в течение трех років.

До ПРАЦІВНИКІВ столічної полиции звернули керівництво Опис гіпермаркету Із заявив про ті, что во время інвентаризації товару та коштів на Рахунку закладу смороду виявило нестача почти 7 миллионов гривень. Даній факт правоохоронці зареєструвалі та розпочалі з’ясовувати обставинні, за якіх Зниклий гроші.

Як рассказал начальник відділу Розслідування злочінів у сфері господарської та службової ДІЯЛЬНОСТІ слідчого управління полиции Києва Олег Кисельов, протягом 2018-2019 років у Вказаним торговому закладі на посаді заступника начальника відділу кас працював уродженець Дніпропетровщини, Який імовірно МІГ буті прічетній до прівласнення ціх коштів. У подалі співробітнікі полиции Києва та Департаменту кіберполіції Национальной полиции України нашли підтвердження цієї Версії та виявило схему, за Якою діяв посадовець.

«Як нам відомо, заволодівав грішми чоловік с помощью POS-терміналу, Який Вже НЕ вікорістовувалі на касах. Шляхом ручного введення информации через термінал ВІН здійснював операции относительно переведення на Платіжні банківські картки без фактичного Надання товару та первинної документації до магазину, а самє придбання товару, заяви покупця про повернення товару, акту прийому-передачі Ранее придбання товару, чеку на придбання та повернення товарів , підсумковіх денних звітів з POS-терміналу, сліпів тощо », — зазнача правоохоронець.

Такоже слідчі ВСТАНОВИВ, что посадовців допомагать Спільник, Котре підшукував КЛІЄНТІВ та Користувачів Банківських карток, а после успішної операции з перекладами коштів знімав готівку. У такий способ подільнікі встіглі вікорістаті понад 30 платіжніх карток, через Які заволоділі около 7 мільйонамі гривень.

«Сейчас годину за погодження з Київською міською прокуратурою фігурантам оголошено про підозру у вчіненні злочінів, передбачення Частина п’ятою статті 27, частин п’ятою статті 191 (Прівласнення чужого майна Шляхом зловжівання службових особою своим службових становищем, за попередня змов Груп осіб, Вчинення в особливо великих розмірах) Крімінального кодексу України. Організатору злочинної ДІЯЛЬНОСТІ суд звертаючись Запобіжний Захід у виде нічного домашньому Арешт, а его спільніку — особисте зобов’язання. Їм грозит до 12-ти років позбавлення Волі з конфіскацією майна та з позбавленням права обійматі певні посади в течение трех років », — Додав Олег Кисельов.

Відділ комунікації полиции Києва

Алла БоровихComments

Новости