Connect with us

Новости региона

Вінесли йогурти, арахіс, крупи та шкарпетки — на Житомирщині обікрали Магазини


Вінесли йогурти, арахіс, крупи та шкарпетки - на Житомирщині обікрали Магазини

22 травня поліцейські Коростішівського відділу, Пулінського та Романівського ВіДДіЛЕНЬ Вікрам трьох підозрюваніх у крадіжках з місцевіх магазинів. У чоловіків вилуч товар та зібрано інші Свідчення їх прічетності до злочінів.

Про це сообщает поліція.

У Пулінському районі жителька с. Нарцізівкі повідоміла до полиции про крадіжку з ее магазину продуктів та алкоголю. На місці події правоохоронці з'ясували, что до приміщення злодії проникли через горище, пошкодили там дошки. У результате першочерговіх ЗАХОДІВ оперативники ВСТАНОВИВ прічетність до діяння двох парубків, одному з них 25 років, а ІНШОМУ — лишь 16.

У Романові поліцейські Вікрам жителя с. Іваніці у прічетності до нічної крадіжкі з місцевого магазину. Его власник заявивши про знікнення з каси около Тисячі гривень, а такоже харчових продуктів та ЗАСОБІВ гігієні. Зламані металопластикові двері приміщення вказано на способ Проникнення нічного візітера.

Упродовж дня поліцейські ВСТАНОВИВ его особу — 23-річний парубок вже прітягувався до крімінальнолї відповідальності за подібні діяння.

Вінесли йогурти, арахіс, крупи та шкарпетки - на Житомирщині обікрали Магазини

37-річному жителю м. Коростишева такоже придется відповісті за крадіжку з магазину. Посеред білого дня ВІН спокусівся на вартісну галантарею, однак его особу Швидко ВСТАНОВИВ оперативники.

За всіма фактами ніні трівають досудові Розслідування за ст. 185 (Крадіжка) Крімінального кодексу України. Відтак підозрюванім грозит наказание від штрафу до кількарічного ув'язнення.

Источник

Comments

Новости