Connect with us

Коррупция

VIP апартаменти від коронавірусу — особливе Розпорядження Кличка


Вирок Куп’янського міськрайонного суду мешканцям Куп’янського признал віннім у вчіненні розбили, поєднаному Із заподіянням тяжких тілесніх пошкодженню, умисне вбівстві з коріслівіх мотівів та таємному вікраденні чужого майна, пред’явленого повторно, поєднаному з Проникнення у житло та Призначено наказание у виде довічного позбавлення Волі (ч. 4 ст. 187, п. 6 ч. 2 ст. 115, ч. 2, 3 ст.185 КК України).

За інформацією заступника керівника місцевої прокуратури Олександра Міхаліка, встановлен, что влітку 2016 року 27-річний чоловік, знаходячісь за місцем мешкання потерпілого, з Яким познайомівся напередодні події, у которого в гостях Ранее НЕ бував, помітив, что Потерпілий залиша ключі від вхідних дверей та мобільний телефон на тумбочці в квартирі. Переконайся, что Потерпілий прожіває у вказаній квартирі один, взявши металеві ножиці та спричинив НЕ менше 30 ударів в область голови, шії та грудної Клітини. Від отриманий пошкодженню чоловік помер. После цього чоловік заволодів ключами від квартири та мобільним телефоном потерпілого. В течение декількох днів обвинуваченого повертався до вказаної квартири, де знаходівся вбити Потерпілий, та винос майно последнего.

Во время РОЗГЛЯДУ справи судом вбивця частково признал свою провину у пред’явлених під лещата зібраніх во время досудового Розслідування доказів, дослідженіх у судновому засіданні.

Обвинуваченого та его захисник Було подано касаційну Скарга. Верховний Суд України залиша касаційну Скаргу без удовольствие, а вирок — без змін.

Пресслужба прокуратури Харківської області

ИсточникComments

Новости