Connect with us

Коррупция

«Вирвали легкі»: В Житомирській області безжально знищили ліс зі збитком в 15 мільйонів гривень


Кабінет міністрів пообіцяв найближчим часом в Україні провести тотальний аудит підприємств, які займаються вирубкою лісу. Для перевірок визначили пріоритетні галузі — Рівненська, Волинська, Чернігівська, Сумська, Закарпатська та район Карпат. Потрібну справу, так як не всі «господарі життя» дотримуються порядку. Вирубка лісу в Житомирській області — випадок кричущої нахабства і злодійства.

Прокуратура Житомирської області повідомила виконуючому обов'язки директора одного з комунальних лісогосподарських підприємств про підозру за фактом незаконної порубки лісу. 2 тисяч дерев породи дуб, граб, ясен, сосна були незаконно знищені. Щоб приховати ці дії, збиток від яких склав майже 15 мільйонів гривень, були сфабриковані підроблені документи.

Ось через таких горе-господарів бідує Україна, порушується клімат на окремих територіях континенту, відбуваються глобальні зміни в природі. Через безвідповідальність, жадібність, людина роками вторгається в природу аж ніяк не з благими намірами, без думки про те, що залишиться нашим нащадкам. А кнопка «стоп» спрацьовує вже після скоєного.

Источник — Антикор

Comments

Новости