Connect with us

Наука

Як Tesla збирає «штучні легені» з автозапчастин — Украинские новости


У березні 2020 роки українську реєстрацію отримали 409 електромобілів, на третину більше, ніж місяцем раніше.

Про це повідомляє Асоціація «Укравтопром».

«Не дивлячись на березневий спад, ринок електромобілів зріс на третину. У березні поточного року українську реєстрацію отримали 409 транспортних засобів, що працюють виключно на електротязі», — повідомляє Укравтопром.

Зокрема, були зареєстровані 386 легкових електромобілів і 23- комерційних. Серед них було зареєстровано всього 53 нових електромобілів (на 36% більше, ніж в березні 2019 роки)

Втім, відносно березня минулого року кількість реєстрацій легкових електромобілів знизилася на 16%, а комерційних — майже на 40%.

«Таке падіння реєстрацій на ринку електромобілів пов’язано з тим, що його левову частку формують старі автомобілі, Ввезені з-за кордону, постановка на облік яких в середині минулого місяця, в зв’язку з карантином, була припинена «, — пояснили в Укравтопромі.

Читайте також: Вокзали України обладнають зарядними станціями для електромобілів

Лідером ринку електрокарів залишається Nissan Leaf. За минулий місяць 129 автомобілів цієї моделі (всі старі) отримали українські номери. На другому місці Tesla Model S — 47 реєстрацій. З цієї кількості лише один автомобіль був новим. Третім за популярністю в березні став електромобіль TESLA Model 3 (зареєстровано 32 авто; все б / у).

Всього, за підсумками першого кварталу 2020 року в Україні розмитнили і зареєстрували 1,7 тис. Автомобілів на електротязі, що на третину більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Comments

Новости