Connect with us

Политика

Якщо «однопартійний» Кабмін виглядає як узурпація, це демократична узурпація — Арахамія — Украинские новости


Призначення на керівні посади в парламенті і уряді представників партії «Слуга народу», можливо, і виглядає як узурпація влади, але це вибір народу, якому потрібні швидкі зміни в економіці.

Про це заявив член Національної інвестиційної ради, член Наглядової ради ГК «Укроборонпром» Давид Арахамія, відповідаючи на питання, чи не виглядає узурпацією влади 60-відсоткове представництво фракції «Слуга народу» в парламенті і «однопартійний» формування уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Якщо це виглядає як узурпація влади, то це точно демократична узурпація. Це може виглядати як завгодно, але 60% — це те, за що проголосували наші виборці. У нас є 60% і ми повинні використовувати їх по максимуму, щоб міняти країну як якнайшвидше «, — заявив Арахамія, додавши, що всі рішення будуть прийматися не в інтересах фракції, а для користі держави. «У нас немає користі партії, є користь країни. Дискусія йде тільки одна: що можна зробити зараз, щоб дати країні шанс економічно зростати швидше, тому що це №1 чого чекають виборці. Країна повинна виходити з боргової стану і рости — 7-8 % в рік. Це дуже складно, майже неможливо, для цього всі повинні працювати разом, щоб зробити неможливе «, — заявив Арахамія.

Він запевнив, що більшість в парламенті буде дотримуватися і Регламенту Верховної Ради, І партійних квот, згідно з отриманими на виборах відсоткам.

Коментуючи квотний принцип, за яким раніше партії подавали свої кандидатури на міністерські пости в Кабінеті міністрів, Арахамія заявив: «В уряді немає квот. Це був якийсь договірняк, зараз договорняки не потрібні країні, і тому може бути уряд просто технократичне. Чи не партійне , не політична, а технократичне «.

Він також поскаржився, що представники інших політичних сил відмовилися надавати свої пропозиції щодо кандидатів на посади міністрів в новому уряді. «Вони (представники інших партій — ред.) Кажуть:» А ми хочемо, щоб ви несли відповідальність, ми не дамо (кандидатури). Ось це продержавна позиція? Це чисто політична спекуляція. Якщо вони кажуть, що ми повинні нести стовідсоткову відповідальність, то ми не хочемо з ними нічого погоджувати, ми будемо нести політичну відповідальність «, — заявив Арахамія.

Він запевнив, що серед нових членів уряду не буде політиків, а будуть виключно технократи, яких відбирали за професійним принципом. Політик також пообіцяв, що в парламенті буде робити все для того, щоб новий уряд міг працювати, і ніхто йому не заважав.

Як повідомлялося, раніше Арахамія заявив, що в перший день роботи, 29 серпня, новообрана Верховна Рада розгляне велику кількість питань і буде працювати до тих пір, поки не сформує новий уряд і не призначить нового Прем’єр-міністра.

Фото: agro-yug.com.ua

Comments

Новости