Connect with us

Коррупция

З завтрашнього дня повністю закриється державний кордон, — Зеленський


З завтрашнього дня повністю закриється державний кордон, - Зеленський
З завтрашнього дня повністю закриється державний кордон, — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський підкреслює, що до кінця п’ятниці, 27 березня, буде повністю закрита державний кордон України та припинені всі пасажирські перевезення.

«До кінця п’ятниці 27-го березня буде закрита держкордон і припинені всі пасажирські перевезення», — сказав він у зверненні до українців в п’ятницю.

Зеленський нагадав, що два тижні тому закликав громадян терміново повернутися в Україну: більшість зробила це самостійно, а інших, більш 80 тис. Українців, повернули додому літаками, поїздами і автобусами. «Але сьогодні у нас вже немає часу чекати.

Ми опинилися перед важким вибором між громадянами, які ще за кордоном і безпекою 40 млн громадян всередині країни. Наш обов’язок, як держави, піклуватися про кожного українця «, — вказав він.

Зеленський скаазал, що про тих, хто не зможе повернутися в найближчі два дні, подбають дипломатичні представництва і українські громади за кордоном. «Ні про одне українця, який залишиться за кордоном, ніхто не забуде.

Читайте також: 5 миллионов за посаду! «Любі друзі» Порошенка купили в ЗЕ-Команди «Енергоатом»

Ми будемо поступово повертати вас з-за кордону, але з урахуванням епідемічної ситуації в місці вашого перебування, а також — рівня забезпечення необхідними засобами та готовності медичної системи до вашої обов’язкової ізоляції «, — пояснив президент.Comments

Новости