Connect with us

Новости региона

За 3 дні заборонено рібаліті екологи вилуч у порушників 1300 метрів риболовного сіток


З 1 квітня Почаїв діяті весняно-літня нерестовий Заборона на лов риби, других водних біоресурсів у рибогосподарською водних об'єктах.

Дозволяється любительський и спортивний лов риби з берега в межах населених пунктів, розташованіх на берегах водойм, за межами Місць нересту однією поплавковими або донною вудки з одним гачком або спінінгом.

Незважаючі на запретили, находится достаточно порушників, Які з сіткамі Виходять на водойми.

Так, за Перші 3 дні заборонено, з 1 по 3 квітня, екологи Поліського округу спільно з працівнікамі рибоохорони патруля на территории Житомирської та Рівненської областей виявило 13 Фактів Порушення правил рибальства.

У порушників вилуч 1300 метрів риболовного сіток.

Рибалок прітягнулі до адміністратівної відповідальності у виде штрафу, зокрема Адміністративні матеріали передані до суду.

За недотрімання норм передбача адміністративна відповідальність у виде штрафу на суму від 34 до 680 грн.

Кроме штрафу за незаконно вілов нараховуються збитки за шкірних виловлення Рибін. Наприклад: судак — 510 грн., Сом — 425 грн., Щука — 340, сазан (короп) — 306 грн., Білий амур — 255 грн., Товстолоб — 255 грн., Плітка — 85 грн., Краснопірка — 68 грн ., карась — 17 грн., тощо.

У разі Нанесення Правопорушнику значний збитків Рибне господарство — передбача кримінальна відповідальність за ст. 249 КК України. Санкція статті предполагает накладення штрафу у размере від 1700 грн. до 3400 грн. або обмеження Волі на строк до трьох років.

За 3 дні заборонено рібаліті екологи вилуч у порушників 1300 метрів риболовного сіток

Источник

Comments

Новости