Connect with us

Бизнес

Законопроект про "зеленої" енергетики: Герус дав прогноз


Новини Бізнесу:За словами Геруса, розробка законопроекту по "зеленій" енергетиці може бути завершена до кінця квітня.

Розробка законопроекту, спрямованого на врегулювання ситуації, що склалася навколо поновлюваних джерел енергії (ВДЕ), може бути завершена до кінця квітня, повідомив глава профільного парламентського комітету Андрій Герус в ефірі "Свобода слова" на телеканалі ICTV в понеділок увечері.

"Сподіваюся, що до кінця квітня у нас буде відповідний законопроект, який ми зможемо проголосувати", — сказав нардеп.

Він додав, що в даний час уряд і учасники ринку знаходяться в пошуку рішення і розраховують вийти на нього в найближчі два тижні.

"В даний час прем'єр-міністр сам веде переговори з учасниками ринку "зеленої" енергетики. У найближчі два тижні має бути якесь рішення"- підсумував він.

Про що мова:

Активний пошук компромісу з питання "зелених" тарифів ведеться з осені минулого року. В кінці листопада профільне міністерство, очолюване на той момент Олексієм ОРЖЕЛЬ, публічно оприлюднив свої пропозиції щодо вирішення ситуації, в галузі ситуації. Однак учасники винесли на обговорення свій сценарій розвитку подій, який, в свою чергу, не влаштував Мінекоенерго. У відсутності значного прогресу учасники ринку звернулися до Секретаріату Енергетичного співтовариства (ЕС) для медіації цього процесу. В кінці лютого 2020 року через відсутність будь-яких значних зрушень у даному питанні, а також на тлі наближення весни і погіршення ситуації Мінекоенерго запропонувало новий, більш жорсткий сценарій. Відомство також закликало Секретаріат Енергетичного співтовариства в терміновому порядку завершити медіацію.

До теперішнього часу ряд питань по ВДЕ значущих як для самої альтернативної генерації, так і для енергосистеми в цілому, до цього часу не вирішене.

Нагадаємо:

ИсточникSource link

Comments

Новости