Connect with us

Коррупция

Зеленський посмертно присвоїв звання Героя України загиблому на Донбасі сержанту Михальчуку


Завдяк злагодженій работе ПРАЦІВНИКІВ Одразу кількох територіальних відділів полиции, підозрюваного у шахрайстві молодика буквально за кілька годин нашли и Затримали. Діяв ВІН за відомою схемою «ваш син попал у ДТП». Від рук затриманого постраждало літне подружжя з Середино-Буди: пенсіонери віддалі на нібіто термінову операцію сина більше 20 тисяч гривень.

Зеленський посмертно присвоїв звання Героя України загиблому на Донбасі сержанту Михальчуку

За словами 82-річної потерпілої, вдень на ее мобільний телефон надійшов дзвінок від невідомого. У слухавці вона почула голос сина, Який благаю про допомогу. Начебто его збіль машина и ВІН знаходиться у лікарні. Для термінової операции Йому потрібні гроші. Далі слухавку взяв Інший чоловік, Який у розмові назвався лікарем. ВІН рассказал, что пацієнт начебто получил серйозні травми ніжніх кінцівок, проти оперативніше втручання дозволити его «підняті на ноги». Тільки для цього потрібні Великі гроші.

Зеленський посмертно присвоїв звання Героя України загиблому на Донбасі сержанту Михальчуку

Перелякана пенсіонерка кинулася до своих заощаджень та во время Подальшого спілкування з «лікарем», Який увесь час БУВ на зв’язку, будинків Передат кошти на операцію сину через посильного. Останній уточнивши ее адресою и попросивши чекати.

Зеленський посмертно присвоїв звання Героя України загиблому на Донбасі сержанту Михальчуку

Зібрані чотирнадцять з половиною тисяч гривень та 28 000 российских рублей вона поклала до сумочки та особисто передала в руки кур’єру, Який прийшов за готівкою. Що характерно: чоловік жінки, Який БУВ у цею годину вдома и чув ее розмови по телефону, намагався відговоріті дружину від необдуманість вчінку, проти его доводь залишились непочутімі.

Зрозуміла пенсіонерка, что стала жертвою Шахрайство, лишь тоді, коли їй подзвонів сам син, Котре мешкає у Сусідній стране. Жінці НЕ Залишани Нічого Іншого, як звернути с помощью до полиции.

«Отримав ПОВІДОМЛЕННЯ про шахрайство, співробітнікі Середино-Будського відділення полиции Одразу розпочалі комплекс оперативно-пошукових ЗАХОДІВ, до якіх долучень ямпільські та шосткінські колеги, — розповідає Сергій Забозлаєв, начальник Шосткинського відділу полиции. — Переглянув вулічні камери відеоспостереження у Середино-Буді, правоохоронці ВСТАНОВИВ марку та номер автомобіля, на якому пересувався зловміснік. Его прикмети були передані нарядам полиции трьох райцентрів. Невдовзі злагоджені Дії дали свой результат — автомобіль з підозрюванім БУВ Затриманий у Ямпільському районі ».

У салоні автівки виявило двоє чоловіків. Один з них таксист, Який и прівіз свого пасажира з Шостки до Середино-Буди. Его пасажир — 31-річний житель цього ж райцентру. Останній має кілька судимостей за скоєння злочінів, пов’язаних з незаконним обігом наркотіків, та майнові правопорушення.

Во время Огляду промов пасажира таксі правоохоронці нашли та вилуч сумку, у Якій потерпіла передавала кошти на операцію сину, а під устілкою его кросівка — гроші. Поліцейські нарахувалі самє ту суму, про якові повідоміла заявніця.

Наразі підозрюваній знаходиться в ізоляторі Тимчасова тримання. Відносно него слідчі відкрілі кримінальне провадження за ознака ч. 1 ст. 190 Крімінального кодексу України «Шахрайство». Санкція статті предполагает штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або Виправні роботи на строк до двох років, або обмеження Волі на строк до трьох років.

Правоохоронці проводять подальші слідчі Дії та перевіряють затриманого на прічетність до скоєння других подібніх злочінів на территории Сумщини.

Відділ комунікації полиции Сумської областіComments

Новости