Connect with us

Коррупция

Зеленський закликав депутатів обов'язково прийти в суботу в Раду | СтопКор


Зеленський закликав депутатів обов'язково прийти в суботу в Раду
Зеленський закликав депутатів обов'язково прийти в суботу в Раду

Про важливість присутності всіх депутатів на позачерговому засіданні парламенту в суботу говорив президент України Володимир Зеленський на зустрічі з лідерами фракцій і груп Верховної Ради. Він зазначив, що перед Україною зараз стоять великі виклики, і парламент повинен допомогти їх подолати.

Про це повідомляється на сайті глави держави.

Уточнюється, що в четвер, 26 березня, Володимир Зеленський зустрівся з керівниками парламентських фракцій "Слуга народу", "Батьківщина", "Опозиційна платформа — За життя", "Голос" і "Європейська солідарність", а також депутатських груп "За майбутнє" і "Довіра".

"Ви бачите, яка складна ситуація в світі і в Україні. Ми робимо багато, щоб уберегти українців від коронавируса. Але питання не тільки в масках і медицині. Нам потрібно захистити економіку, прийняти цілий ряд ініціатив, щоб допомогти бізнесу, працівникам важливих підприємств, соціально незахищеним верствам населення. Я прошу, щоб депутати прийшли в суботу проголосувати запропоновані ініціативи. Це їх відповідальність — допомогти українцям в такі нелегкі часи ", — заявив на зустрічі президент.

Зеленський обговорив з парламентаріями можливу порядку денного і докладніше розповів про ініціативи щодо збереження економіки і підтримку України. Він також поінформував про заходи, що вживаються державою для запобігання поширенню Covid-19.

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)(0);
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = «http://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&appId=475739962595717&version=v2.3»;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Источник

Comments

Новости