Connect with us

Коррупция

Жителя Сум оштрафували на 17 тис. За похід в магазин без маски


Незважаючи на війну, військовий катався в анексувати Крим і вів задушевні бесіди з перейшли на бік ворога спецслужбістами.

Військова контррозвідка Служби безпеки України виявила, що колишній заступник командувача ВМС ЗСУ підтримував контакти з колишніми соотруднікам СБУ в Криму, які змінили присяги, передає прес-центр СБУ.

В результаті вжитих військовою контррозвідкою СБУ заходів не допущено вчинення високопоставленим чиновником ВМС ЗСУ особливо тяжкого злочину і попереджені потенційні негативні наслідки для національної безпеки.

Приймається рішення про скасування військовослужбовцю допуску до державної таємниці і звільнення з військової служби.

Оперативники спецслужби виявили та задокументували факти, що чиновник Військово-морських сил України підтримує постійні контакти з діючими кадровими співробітниками ФСБ РФ. Серед них, зокрема, зрадники, колишні військовослужбовці СБУ Андрій Гапоненко, Петро Зима, Дмитро Пилипченко, які в 2014 році під час анексії АР Крим перейшли на бік ворога.

У березні 2014 року Гапоненко і Пилипченко, діючи за завданням російської спецслужби запропонували йому перейти на службу в Збройні Сили ворога і сприяти росіянам в захопленні Академії ВМС України в Севастополі. Тоді офіцер відмовився від цього «пропозиції».

Після виходу на материкову Україну військовий був призначений на посаду заступника командувача ВМС ЗСУ. Але зараз він вже займає іншу посаду в ВМС. Він має доступ до секретної інформації особливо важливого характеру в сфері оборони.

При цьому, усвідомлюючи, що знаходиться в вербувальному вивченні російської спецслужби, він продовжував підтримувати контакти з Гапоненко, Взимку і Пилипченко.

Спілкування відбувалося під час особистих зустрічей у тимчасово анексованих Криму і Севастополі, куди військовий здійснював систематичні виїзди до рідних, а також мобільним зв’язком.

Під час контактів представники ФСБ РФ дізнавалися в чиновника інформацію про морально-психологічний стан українських військових моряків, рівні їх фінансового та матеріального забезпечення, а також про конкретних посадових осіб командування ВМС ЗС України.

Спочатку прес-центр СБУ повідомив, що справа стосується чинного заступника командувача ВМС ЗСУ, але потім змінив текст повідомлення, і він став колишнім.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.Comments

Новости