Connect with us

Новости региона

Жорсткий карантин — в Україні заборонять відвідуваті парки, збіратіся более 2, віходити без маскиДля попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд планирует запровадіті більш жорсткі заходи безпеки на період карантину — до 24 квітня 2020 року.

Про більш жорсткі умови повідомляють в Кабміні. Відповідні Зміни з одноденнім доопрацюванням предложено до постанови №211 «Про Запобігання Поширення на территории України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спрічіненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Зокрема, під час карантину, Який тріватіме до 24 квітня 2020 р. на всій территории України, среди внесення Нових змін діятіме Заборона на:

перебування в Громадському місцях без вдягнутої маски чи респіратора;

переміщення груп осіб більш чем две особини, Кроме віпадків службової необхідності та супроводу дітей;

перебування в Громадському місцях осіб, Які НЕ досяглі 16 років, без супроводу повнолітніх;

відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопарковіх та прибережних зон, кроме Вігула Домашніх тварин однією особою та у випадка службової необхідності;

відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

проведення всех масових (Культурних, розважальних, спортивних, СОЦІАЛЬНИХ, релігійніх, рекламних та других) ЗАХОДІВ, у якіх бере участь понад 10 осіб, кроме ЗАХОДІВ, необхідніх для забезпечення роботи ОРГАНІВ державної влади та ОРГАНІВ місцевого самоврядування ТОЩО.

Хочете буті в курсі всіх новин про коронавірус та карантин — підпісуйтеся на телеграм-канал t.me/zhytomyrvscovid.

Источник

Comments

Новости