Connect with us

Культура

зйомки новой части фільму поновлюються — Українські новини


Новини культури:Музична індустрія США виступила проти расової дискримінації.

Музична індустрія США підтримала протести, які спалахнули в США після вбивства Джорджа Флойда. Музиканти і лейбли стали учасниками акції Blackout Tuesday, в рамках якої призупинили роботу і виступили проти расової дискримінації, повідомляє CNET.

Ініціаторами акції стали Джаміля Томас і Бріанна Агьеманг, дві темношкірі жінки, які працюють в музичній індустрії. Серед тих, хто приєднався до акції, Мік Джаггер і група The Rolling Stones, студії Warner Music Group, Universal Music, Sony Music і інші.

Знаменитості публікують в соціальних мережах пости з чорними квадратами з хештегом #TheShowMustBePaused або #BlackoutTuesday, яким подтвердают участь в акції.

зйомки новой части фільму поновлюються - Українські новини

Скріншот сторінки www.instagram.com/blackouttuesday.

«Нестерпно дивитися на те, як Америка знову розриває сама себе на частини через расових питань. Я приєднуюся до своїх колег-артистам і приймаю правила Blackout Tuesday для боротьби з расовою дискримінацією та соціальною нерівністю«, — написав Джаггер.

Адель підтримала протестуючих в США, опублікував фото Джорджа Флойда

На сторінці студії Columbia Records відзначається, що «це не вихідний, але день для рефлексії і пошуку шляхів можливості рухатися далі спільно«.

До акції Blackout Tuesday приєдналися також користувачі соціальних мереж. Як зазначає The Verge, багато користувачів ставлять під такими постами хештег #BlackLivesMatter або #BLM. Таким чином, повідомлення з чорними квадратами перекривають собою ті, в яких міститься корисна інформація про протести і документуються випадки насильства.

джерелоComments

Новости