Connect with us

Коррупция

ЗМІ озвучили сценарій Кремля з підготовки «ЛДНР» до інтеграції в Україні


Так звані «влади ДНР» активно обговорюють питання можливої ​​реінтеграції ОРДЛО в Україні. З чуток, що витає в «верхах республіки» до вересня-жовтня 2020 року «ЛДНР» повинні інтегруватися в Україні — легітимним чином стати складовою частиною України, з деякими застереженнями, на яких наполягає Росія. Про це повідомляє в своєму Телеграм-каналі «Вільнодумець».

Ресурс відзначає, що за даними джерел, «керівництву ДНР», нібито вже дано вказівки з Кремля готуватися до виборів в ОРДЛО. «Вільнодумець» пише:

«Попередньо домовилися, що вибори можуть провести восени 2020 р (жовтень). ЛДНР на своїх умовах готові до виборів. Зараз йде активний підбір кадрів в депутати різних рівнів, формують керівників виборчих дільниць і комісій ».

Відзначається, для «глав ЛДНР» принциповим питанням є загальна амністія. Як уточнюють джерела, Росія в ході Мінського формату і планованої Нормандське зустрічі навесні буде наполягати, що і Україна і «ЛДНР», нібито порушували права людини, вбивали, руйнували, захоплювали і здійснювали інші протиправні дії. Ресурс пише:

«Тобто, НВФ і зрадників вони хочуть поставити в один ряд з захисниками територіальної цілісності і незалежності України! Росії, при цьому, немає і не було! На думку росіян, оскільки це був внутрішній конфлікт, відновлювати всю інфраструктуру і промисловість в ОРДЛО буде Україна. Є нібито домовленості, що навесні 2020 року низка українських олігархів заявлять про готовність відновлювати Донбас, а ЄС підтвердить, що готовий дати їм гроші ».

«Вільнодумець» додав, що українській владі такий варіант розвитку подій не підходить і висловлює надію, що керівництво України розуміє можливі наслідки реалізації планів Москви.

Источник — Антикор

Comments

Новости