Connect with us

Коррупция

Знікнення українського військового На межі з Криму: у ЗСУ повідомілі Нові Подробиці


Міністерство закордоних справ України віклікало посла Ірану МОРАДА для роз’яснень относительно Нових Спроба країни перешкодіті розслідуванню катастрофи літака МАУ, збити іранською ракетою около Тегерана.

Про це інформує Європейська правда з посилання на агентство дипломатично джерело, передает «Слово і Діло».

Українські дипломати стверджують, что Іран докладає зусіль для создания непорозумінь между державами, громадяни якіх стали жертвами цієї ракетної атаки. Одним з ІНСТРУМЕНТІВ таких Дії у МЗС вважають заяви Тегерану про відмову у наданні чорних скріньок авіалайнера.

«Зараз ми консолідуємо зусилля по тиску на Іран з іншімі потерпілімі державами. Ірану Це не подобається, ВІН намагається внести розкол между нами й партнерами, зокрема шантажуючі передачею скріньок», — пояснивши співрозмовнік видання.

Як відомо, за почти 5 місяців від аварії детальна розшифровка запісів бортових самопісців досі не проведено.

У МЗС Наголос, что несмотря на суперечліві заяви з Ірану, «не підуть на сепаратні переговори» і будут делать все для Збереження коаліції держав, что прагнуть чесного Розслідування катастрофи.

І хоча посла Ірану віклікалі до МЗС ще до ПОВІДОМЛЕННЯ іранськіх ЗМІ про нову відмову Тегерана віддаваті скриньки, це питання такоже буде темою Обговорення.

«До МЗС запрошено посла Ірану, з Яким планується непроста розмова. Чи не віключено, что цею вітік информации — ймовірно непідтвердженої, як Це вже бувало у випадка з Іраном — пов’язаний сортаменту з викликом посла Ірану до МЗС», — пояснивши співрозмовнік Європейської правди.

Ранее стало відомо, что Іранська влада решила НЕ відправляті в Україну Бортові самопісці Пасажирський літака МАУ, Який помилковості збіль в січні.

Нагадаємо, что Ранее министр оборони Ірану Амір Хатамі сообщил, что віннім в авіакатастрофі літака Міжнародніх авіаліній України є оператор ракетної системи.

Такоже повідомлялося, что Іран через коронавірус прізупінів розшифровку чорних скріньок літака МАУ.Comments

Новости